सहिद परिवारकोलागि दुई कोठे घर निर्माण गर्दैं वाइसीएल

नेपालगञ्ज,बाँके नेकपा माओबादी केन्द्र निकट भातृ संगठन वाइसियल नेपाल बाँकेले जनयुद्ध दिवसको अबसर पारेर सहिद परिबारको घर बनाउन सुरुवात गरेको छ । २९ औं जनयुद्ध दिवसको अवसर पारेर वाइसिएल नेपाल जानकी गाउँपालिकाले शाहीद क.नागेस्वर रैदाशको परिवारलाई दुई कोठा घर र सौचालय निर्माण गर्ने घोषणा गरेको हो ।

२९ औं जनयुद्ध दिवसको अवसरमा वाइसीएलका केन्द्रीय सदस्य तथा बाँके जिल्ला इन्चार्ज किस्मत अली शेष (जित) को नेतृत्वको टोलिले जानकी गाउँपालिका वडा न. ३ कालिकापुर्वाका सहिद नगेश्वर रैदासको परिवारलाई २ कोठे घर र शौचालय बनाउने कार्य सुरु गरेको हो ।

जिल्ला इन्चार्ज जितको नेतृत्वमा रहेको टोलिमा जानकी गाउँपालिका इन्चार्ज बिजय कुमार बर्मा, कोहलपुर नगर अध्यक्ष लाल बहादुर खडका, श्रम तथा रोजगार बिभाग केन्द्रिय सदस्य इरफान अली (अरसद), वाइसीएल बाँकेका सचीव नरेन्द्र दाडेल र राप्ती सुनारी गाउँपालिका इन्चार्ज सुजल खड्का लगायत वाइसीएल जानकी कमिटीका युवाहरुको विशेष योगदानमा घर बनाउने कार्यको सुरुवात गरिएको हो ।

संगठनले युवाहरुले आफ्नै श्रमदानमा उक्त घर निर्माण गरेर सहिद परिवारलाई हस्तान्तरण गर्ने वाइसीएल नेपाल बाँकेका इन्चार्ज जीत शेषले बताएका छन । साथै जनयुद्धका सहिद परिवार, घाइते बेपत्ता योद्धाहरुको घर परिवार संग भेटघाट गरि जनयुद्ध दिवसको शुभकामना आर्दन प्रदान संगै सम्मान पनि गरेका थिए ।