क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी, नेपालको स्वयंसेवक टोली जाजरकोट पुग्यो

जाजरकोट, माेहन वैद्य ‘किरण’ नेतृत्वको क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी, नेपालको स्वयंसेवक टोली जाजरकोट पुगेको छ । भृकम्पका पिडितको उद्धार कार्यको लागि उक्त स्वयंसेवक टोलि शुक्रवार साझ जाजरकोटको पुगेको हो ।

पार्टीका केन्द्रीय कार्यालय सदस्य उदय बहादुर चलाउने ‘दिपक’ सहित २ दर्जन बढी स्वयंसेवक नेता नेताकार्यको टोली जाजरकोटका भूकम्प पिडित विकट गाउँबस्तीहरुको उद्धार र राहतमा खटिने स्वयंसेवक टोलिका सदस्य तथा पार्टी निकट क्रान्तिकारी युवा संगठन, नेपालका केन्द्रीय संयोजक हरिष भट्टले जानकारी दिए ।

स्वयंसेवक टोलिले प्ररम्भिक चरणमा व्यवस्थित राहत वितरणमा सहयोग गर्नुको साथै उद्धार र भूकम्प प्रभावित क्षेत्रको पुर्ननिर्माणमा समेत सहभागी भईरहेको  जानकारी दिए ।

नेता चलाउने नेतृत्वको स्वयंसेवक टोलिमा पार्टीका कर्णाली प्रदेश संयोजक संगम, सचिवालय सदस्य तथा जाजरकोट इन्चार्ज अनन्त, केन्द्रीय सदस्य विपिन, प्रतिज्ञा चौलागाई, पाल्पा जिल्ला संयोजक मुक्ति गैरे, क्रान्तिकारी युवा संगठन नेपालका केन्द्रीय संयोजक हरिष भट्ट, युवा संगठनका शुदुरपश्चिम संयोजक दिनेन्द्र ऐरी, कर्णाली संयोजक प्रकाश शर्मा लगायतका नेताकार्यकर्ताको सहभागीता रहेको छ ।