सुत्केरी गराउन अस्पताल गएकी महिलाले डाक्टरसँग सेक्स गरेपछि‘..

एजेन्सी । सुत्केरी हुने समयमा गर्भवती महिलालाई प्रशव पिडाले निक्कै छटपटी हुन्छ । त्यो पीडा संसारका कुनै पनि अरु मानिसमा हुँदैन् । त्यो पीडा कम गराउन महिलाहरु अस्पताल जाने गर्छन् । तर, बेलायतको एक अस्पतालमा सुत्केरी गराउन भर्ना भएकी महिलाले डाक्टरसँगै यौनसम्पर्क गर्दागर्दै समातिएकी छन् ।

ब्रिस्टोल अस्पतालमा भर्ना भएका ती जोडीले अनौठो आवाज निकालेपछि सरसफाई गर्ने महिलाले थाहा पाएर प्रशासनले समातेको अस्पताललले जनाएको छ । अस्पताल प्रशासनले त्यो कार्यलाई ठिक भएको बताएको छ । उक्त विषयको पक्ष विपक्षको विषयलाई लिएर विवाद समेत भएको छ । उनीहरुको नाम र ठेगाना भने खुलाइएको छैन ।

चेकजाँच गर्न गएका डाक्टरलाई महिलाले पेट दुख्यो भन्दै तानेर यौनसम्पर्क गर्न बाध्य पारेकी थिईन् । करिब १ घण्टा यौनसम्पर्क गरेका त्यो जोडीलाई सरसफाइ गर्ने पिउनले देखेकी थिईन् । अस्पतालले ति डाक्टरलाई कारवाही गरेको छ । एजेन्सी